Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Haberleri
Etimesgut Halı Yıkama Haberleri

   Etimesgut Halı Yıkama olarak firmamız hakkında yayınladığımız her haberimizi devamı linkine tıklayarak okuyabilir yeni haberlerimizi ana sayfamızda bulunan haberler kısmından takip edebilirsiniz. Etimesgut halı yıkama olarak şeffaf bir çalışma sistemimiz vardır.
   İsteyen her müşteri firmamızı ziyaret edebilir, çay ikramımızdır. Bazı müşterilerimiz yıkama tesislerimizi gezerek, daha ayrıntılı bilgilere görerek firmamız hakkında, "mükemmel çalışıyorsunuz" yorumları ile bizi onurlandırmışlardır.
   Etimesgut halı yıkama olarak, iddialıyız, Etimesgut halı yıkama firmaları içerisinde en kaliteli halı yıkama hizmetini biz sunuyoruz. Hiç bir müşterimizi mağdur etmeden parasının tam karşılığı olan hizmeti sunuyoruz.
...

821 kez okundu Devamı...

Yorgan Yıkama Kampanyası
Yorgan Yıkama Kampanyası

   Etimesgut halı yıkama olarak 2014 yılının ilk yorgan yıkama kampanyasını başlatıyoruz. Evet firmamı her zaman yeni kampanyalara imza atarak hizmet sektöründe doğan yeniliklerin öncüsü olmaya devam etmektedir. 
   Bilindiği gibi yorgan yıkama hizmeti sunabilmek her firmanın yapabileceği bir hizmet değildir.Çünkü öncelikle bir yorgan yıkama makinasının olması ve yorgan yıkama hizmeti sunacak ustanın gerekli eğitimleri olmış olması lazımdır. Etimesgut halı yıkama firmamız bu konularla ilgili gerekeni yapmış ve personel eğitimini tamamlamıştır. Bu nedenle her branşta farklı kampanyalar sunabildiği gibi, yorgan yıkama branşında da kampanya yapmaktadır.
   Evet Etimesgut halı yıkama

901 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini

   Her kurumsal firmanın uygulaması gereken, çalışma sistemine dahil olan çalışma personelinin eğitimleri hakkında bilgiler veriyoruz. Etimesgut halı yıkama firmamızda halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama overlok hizmetleri kısaca bütün hizmetlerde hizmet sunan ekiplerimizin eğitimini periyodik olarak yapıyoruz.
   Etimesgut halı yıkama firmamız, bütün çalışanlarını iş branşlarına göre eğiterek çalışma sisteminin dengesinin hiçbir zaman bozulmamasını sağlıyor. Örneğin halı yıkama ve kurutarak servise hazırlamakla görevli ekibimiz; otomatik halı yıkama makinamız üzerinde eğitilerek sistemin akışında tıkanıklığın yaşanmamasını sağlar. Yine halı yıkama ekibimiz halıların kurutulmasında, leke çözümü ...

1574 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halıyıkama Videosu
Etimesgut Halıyıkama Videosu

   Etimesgut halı yıkama firmamızda tam otomatik halı yıkama makinamız ile halılarınızı yıkama yapıyor ve dezenfekte ediyoruz. Bu tam olarak halılarınızın altlı ve üstlü olarak bol su ile yıkama yapıldığını anlamına gelmektedir. Yakında firmamıza ait yeni videolarımızı yayınlayacağız.
   Etimesgut halı yıkama olarak, halı yıkama , koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sunuyoruz. Bütün hizmetlerimiz kurumsal firmamız tarafından garanti altındadır. Şimdi insanlar bu halı yıkama garantisinin neleri kapsadığını tabi ki merak ediyorlar. Halıların yırtılması, renklerinin birbirine karışması veya kaybolması durumunda ve halılarının tertemiz olarak adresinize gönderilmesinde garanti veriyoruz. Şimdi aşağıda ki halı nasıl yıkanır isimli videomuzu izl ...

1712 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi

   Ankara ya kış geldi tabiki Etimesgut Eryaman ve çevreside yoğun kar ve soğuk ayazdan nasibini aldı. Her gün medyadan Etimesgut ta ve çevresinde buzlanmadan kayan araç görüntüleri veya üzücü ama karın sebebiyet vermesi sonucu meydana gelen trafik kazaları haberlerini alıyoruz. Kısaca Etimesgut ta kış şartları çok çetin geçiyor. Tabiki bu arada sokakta karın keyfini çıkartan çocuklar eve her gelmalarında, halılar kirleniyor ve temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Etimesgut halı yıkama firmamızla henüz tanışmamış ev hanımlarının bu durumda, kış mevsiminde ben nerden halılarımı temiz yıkama yapacak ve kurumuş olarak evime geri getirecek bir halı yıkamacı firma bulayım dediklerini duyar gibiyiz.
   Etimesgut halı yık ...

1678 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama

  Halı yıkama hizmeti sunan her firmanın step halı yıkama hizmetini verebiliyor olması gerekmektedir. Çünki halı çeşitlerinin her anlamda temizlenmesi insanlarımıza asli ihtiyaçlardan biridir. Etimesgut halı yıkamacıları arasında evinizde veya işyerinizde bulunan her çeşit ve modeldeki halılarınızı Etimesgut halı yıkama olarak biz sunuyoruz.
  Etimesgut halı yıkama firmamızız sunduğu hizmetler arasında halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan battaniye yı ...

2407 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Müşteri Memnuniyeti
Etimesgut Halı Yıkama Müşteri Memnuniyeti

  Halı yıkama güven ve kaliteli hizmet işidir. Biz Etimesgut halı yıkama olarak her zaman müşterilerimiz arasında tavsiye edilen ve güven duyulan firma olmakla gurur duyuyoruz.
  Etimesgut halı yıkama şirketi kendi ekibine ve tam otomatik halı yıkama makinemize %100 güveniyor.Bize halı yıkama işlemi yaptırdınız ve halınız evinize geldiğinde baktınız lekeler çıkmamış ücretini ödemeyin.Evet bu garantiyi Etimesgut halı yıkama şirketi olarak biz veriyoruz. Halı yıkama sektöründe çok sahtekar firmala ...

1977 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Katlama Uyarısı
Etimesgut Halı Katlama Uyarısı

   Etimesgut halı yıkama olarak halılarınızın bakımının ve taşımasının düzenli yapıldığı takdirde çok uzun ömürlü kullanabileceğinizi hatırlatır. Çünkü halıların yıpranıpğ kullanılamaz hale gelmesi, en çok kullanım va taşıma hatalarından kaynaklanmaktadır.
   Örneğin halılarınızı haftada en az 3 kere mümkünse ıslak kuru özelliklerine sahip olan elekrikli süpürge ile temizlenek lazım. Ayrıca taşıma yapılacağı zaman, halılarınızın kendi yatımına doğru ve rulo şekline getirilerek yapılması lazımdır. Bazı kullanıcılar kalılarını kağıt katlar gibi ortadan ikiye kırarak ve onuda daha fazla kırarak katlama yapmaktadsırlar. Bu katlama şekli halılarınızın kırılma noktasında ki ilmeklerin sünmesine, halı dibinde ki keten liflerin kopmasına neden olarak, kısa zamanda katlı bölgenin yırtılmasına ve deformasyona uyramasına sebep olacaktır. ...

1127 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10