Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Hali Yıkamada Bayram Tebriği

Etimesgut hali yıkama tüm etimesgutluların mübarek kurban bayramını tebrik eder. ...

845 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Temizlik Suyu
Etimesgut Halı Yıkama Temizlik Suyu

    Etimesgut halı yıkama olarak, halılarınızın temizliğinin yapıldığı suya ne kadar çok dikkat ediyorsak, bir o kadar da halılarınızın yıkanması esnasında ki çıkan kirli suyun durulama sonucunda ki berrak olarak akmasına da özen gösteriyoruz.
    Yandaki görsel fotoğrafta halınızın ön yıkama da ne kadar kir bıraktığını suyun renginden be dipte ki kir zerreciklerinden anlayabilirsiniz.
     Etimesgut halı yıkama
ekibimiz halılarınızın gerçek manada temizliğinden emin olmnak için durulama suyunun berraklığına dikkat eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

728 kez okundu Devamı...

Etimesgut Battaniye Yıkama
Etimesgut Battaniye Yıkama

   Etimesgut halı yıkama firmamız sadece halıyıkamacı değil ayn zamanda koltuk yıkama ve yorgan - battaniye yıkama hizmetleride veren bir firmadır. Etimesgutta yorgan yıkama makineleri ile battaniyelerinizi yıkama yapıyoruz.
    Bilindiği gibi yorgan ve battaniyelerimizin yıkama esnasında mutlaka dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Etimesgut halı yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi özel parfümlü yumuşatıcılı deterjenlarla yıkama yapıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etimesgut halı yıkama , etimesgut hali yikama

784 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Fanlı Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Fanlı Kurutma

    Etimesgut halı yıkama firmamız siz değerli Etimesgutlulara yazın olduğu gibi kış mevsiminde de fanlı halı kurutma sistemi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız tamamen fabrikasyon olması hasebi ile yazın ortaya çıkan kışın ortadan kaybolan firmalardan değildir. Etimesgut'ta  dikkat ederseniz yaz mevsimizde posta kutularına sürü ile ilan ve broşürler atılır, ama kış aylarında bunun çok az olduğunu görürsünüz. Sebebi de gerçek halı yıkama fabrikalarının çok az olmasından kaynaklanır. Evet gerçek halı yıkama fabrikalarının faaliyetleri yaz kış devam eder. 
   
Etimesgut halı yıkama firmanız olarak bizde kış aylarında halılarınızın kurutma işlemini fan sistemi ile yaptığımız için sizlere ve ...

1016 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Canlı Destek
Etimesgut Halı Yıkama Canlı Destek

     Etimesgut halı yıkama firmamız her zaman halka açık olarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız hakkında ki merak ettikleriniz, halılarınızın yıkanması yada işlemlerimiz hakkında tüm sorularınızı 279 4004 veya 0 534 528 69 82 servis telefonlarımızdan anında öğrenebilirsiniz. Etimesgut halı yıkama olarak şeffat hizmet inancı ile siz halkımıza hakettiği hizmeti sunuyoruz.
      Etimesgut halı yıkama'da gerekirse bizzat ustalarımızla görüşerek halınız hakkında istişare edebilir ve kendi yorumlarınızla bilgi desteği alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

& ...

871 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Şarap Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Şarap Lekesi

    Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Halılarımızın üzerinde istenmeyen kazalar sonucunda bazı lekeler oluşabilir. Biz Etimesgut halı yıkama olarak evvela halınızın lekesini pratik çözümler ile temizlemenizi ve bunuda bilinçli şekilde yapmanızı tavsiye ediyoruz.
    Etimesgut halı yıkama olarak halınızda oluşmuş muhtemel şarap lekesi için tavsiyemiz % 50 su-sirke karışımıyla siliniz. Lekenin kaybolduğunu göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

< ...

703 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Alkollü İçki Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Alkollü İçki Lekesi

    Etimesgut halı yıkama olarak sürekli çok enteresan leke çeşitleri ile karşılaşıyoruz. Alkollü içki lekeleride bunlardan biridir. Ama nihayetinde temizlenmesi mümkün olan lekelerdir. Evinizde veya işyerinizde halılarınıza içki lekesi bulaşmış olabilir. Bunu temizlemenin en etkili temizleme tekniği Etimesgut halı yıkama olarak biz açıklıyoruz.
    Etimesgut halı yıkama firmamızın tavsiyesidir; Halınızda oluşan alkollü içki lekelerinin pratik temizliği için, önce halınızı şampuanla silin ve durulayın. Yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra beyaz ispirto kullanarak tekrar silin. Lekenin çıktığını göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

< ...

762 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halı Sarma
Etimesgut Halı Yıkama Halı Sarma

      Etimesgut halı yıkama olarak halı sarma ve taşıma konusunda uyarıyoruz. Bilindiği gibi halılarınızın dokumasından dolayı bir yatımı birde dikeyi vardır. Etimesgut halı yıkama olarak halınızı yatımına resimde gördüğünüz gibi rulo halinde sarmanızı ve bu şekilde sevkiyat yapmanızı tavsiye eder. Yoksa halınızı dikey yönünde zoraki kırıp katlama yoluna gitmeniz halınızın kırılma noktasından zedelendiğinin göstergesidir. Kırılma noktasında ki zedelenme zaman içersinde büyüyerek halınızın yırtılmasına naden olacaktır. Etimesgut halıyıkama olarak halınızı asla dikey yönde kırma taraftarı olmadık. 

 

 

 

 

 

 

 

 

838 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10