Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma

   Etimesgut halı yıkamada halılarınız hijyenik şekilde temizlenir kurutulur ve adresinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilir. Etimesgut halı yıkama firmamızda bütün bu işlemler arasında halı kurutma işlemine biraz fazla dikkat edilir; çünki halılrınız tam kurutulmazsa evinizde koku yapar sizi rahatsız eder. Bu nedenle Etimesgut halıyıkama halılarınızın kurutma işleminde asla işi şansa bırakmaz ve üflemeli fanlar yardımı mile halılarınızın tamamen kurumasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< ...

1798 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Hizmetlerimiz
Etimesgut Halı Yıkama Hizmetlerimiz

   Etimesgut halı yıkama olarak %100 garantili hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sırasıyla şunlardır.
- Etimesgut halı yıkama
- Etimesgut el-dokuma yün halı yıkama  
-  Etimesgut koltuk yıkama
-  Etimesgut kanepe yıkama
-  Etimesgut yatak yıkama
-  Etimesgut yün yorgan yıkama
-  Etimesgut battaniye yıkama
-  Etimesgut perde yıkama ve kurutemizleme
-  Etimesgut inşaat sonrası temizlik
-  Etimesgut böcek ilaçlama
-  Etimesgut yerinde halı yıkama
-  Etimesgut overlok yapımı ve halı kenarı yapıştırma
    Etimesgut halı yıkamada halılarınız pafümlü ve poşetli olarak ücretsiz servis ile adresinize teslim edilir.
 

777 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

    Etimesgut halı yıkama olarak tüm Etimesgut halkına hizmet sunmaya devam ediyoruz. Etimesgut İstasyon mahallesi, Etimesgut Kazım Karabekir mahallesi, Etimesgut 30 Agustos mahallesi, Etimesgut Piyade mahallesi, Etimesgut Süvari mahallesi, Etimesgut Ayyıldız mahallesi, Etimesgut Topçu mahallesi, Etimesgut Elvankent mahallesi ve daha sayamadığımız tüm mahhallelerine hizmet sunuyoruz. 
     Etimesgut halı yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerimiz garantili olup kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklıdır.
     Etimesgut halı yıkama molarak Ankara'nın her semtine ve mahallelerine hizmetlerimiz ücretsiz servis bazında devam etmektedir.

 

 

 

 

1852 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Askıda Halı Bekletme
Etimesgut Halı Yıkama Askıda Halı Bekletme

     Bilindiği gibi halı yıkamadan sonra kurutmak maksadı ile askılama yapılır. Askılama sisteminin kuru, kapalı ve rüzgar alan bir yer alması lazımdır. Yalnız bu tarzda ki bir kurutma alanındaki asılı halıların askıda uzun süre bekletilmeden kuruması tamamlandıktan sonra hemen indirilmeli ve servise hazır hale getirilmelidir. Etimesgut halı yıkama sizlerin kaliteli yaşam alanlarınızın temizliğini sağlar.
    Etimesgut halı yıkama olarak halılarınızın yıkanma ve kurutma aşamalarında gerekli hassasiyeti gösrererek, halılarınızın askıda bekletilme süresini gerektiği kadar yapıyoruz. Çünki halılarınız zamanında kurutulup adresinize gönderilmezse siz mağdur olabilirsin ...

841 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Küflü Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Küflü Halı Yıkama

ETİMESGUT HALI YIKAMA :   KÜFLÜ HALI YIKAMA
   Etimesgut halı yıkama olarak küflü halılarınızın ön ve arka yüzlerini yıkama yaparak temizliğini sağlıyoruz ve evinize ücretsiz servisimizle teslim ediyoruz.
Bilindiği gibi halılarınızın en büyük düşmanı nemdir. Çünki uzun süre nemli bir ortamda bekjletilen halınız artık yavaş yavaş küflenmeye ve içten içe çürümeye başlar. 
     Etimesgut halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizi uyarıyoruz. Hangi halıyıkamacıdan gelirse gelsin halılarınızı poşet ambalajında uzun süre beklşetmeyiniz. Halılarınızı merdiven altlarında, mahsen, bodrum ve benzeri güneç görmeyen rutubetli yerlerde istifleyip bekletmeyin. Unutmayınız ki bu davranışlar halınızın en ağır şekilde deforme ...

877 kez okundu Devamı...

Etimesgut Böcek İlaçlama
Etimesgut Böcek İlaçlama

Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak bizim branşımız sadece halı yıkama koltuk yıkama yorgan battaniye yıkama değildir.Biz ayrıca inşaat sonrası ev ve bina temizliği, mermer cilalama , böcek ilaçlama birimlerimizle de siz değerli halkımıza hizmet veriyoruz.
  Böcek ilaçlama firmalarının çoğaldığı şu güzel Etimesgutumuzda eline bir ilaç pompası alan çıkıyor böcek ilaçlamaya; halbuki evde hangi haşereler yaşar bahçede hangi haşereler yaşar ve bu yaratıklar en etkili hangi ilaçlarla kesin olarak öldürülür bunları çok iyi bilmek gerekir.
  Bir temizlik şirketi olan Etimesgut halı yıkama şirketinin günümüz vebasına benzettiği KENE vakalarından daha etkili sonuç alabilmek için en kesin kene öldüren ilacı kullanarak hizmet vermektedir. Bahçemiz ...

1051 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halı Yapıştırma
Etimesgut Halı Yıkama Halı Yapıştırma

    Etimesgut halı koltuk yıkama firması sadece halılarınızın yıkaması ile hizmeti sınırlamamaktadır. Etimesgut halı yıkama personeli zedelenmiş halılarınızın tamiri ve bakımı hakkında sizi uyarır ve en iyi çözüm önerisini sunarak halılarınızın ömrünün uzaması için gerekli hassasiyeti gösterir.
    Halı tamiri veya halı kenarı yapıştırma işlemleri ile halınızın kenar kısınlarının açılması ve yıpranması engellenir. Etimesgut halı yıkama halı kenarı yapıştırma işleminde sıcak silikon kullanarak, kenarını yapıştırdığı halınızın ömrünü uzatmış olur.

 

...

986 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Aracısız Firmanız
Etimesgut Halı Yıkama Aracısız Firmanız

ETİMESGUT HALI YIKAMA ARACISIZ FİRMA
     Bilindiği gibi özellikle son zamanlarda halı yıkamacıların sayısı hızla artış göstermiştir. Etimesgut halı yıkama olarak aracısız ve direkt olarak firmamızla muhatapsınız. Siz değerli halkımız ve Etimesgut halı yıkama arasında herhangi bir firma yoktur. Etimesgut halı yıkama taşeron bir firma değildir. Çünkü Etimesgut halı yıkama adıyla sanıyla Etimesgutu temsil eder ve yılların vermiş olduğu halı yıkama tecrübesi ile daima işini ustaca yapar.
    Etimesgut halı yıkama

877 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10