Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Süresi
Etimesgut Halı Yıkama Süresi

     Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak halı yıkama sürelerine dikkat çekiyoruz, her halının yıkama süresi bir olmaz.Güzel ülkemiz Türkiye 'nin neredeyse her yöresinde farklı motiflerle tasarlanmış el dokuma halılarının boyalarının özelliğinden dolayı yıkama şekil ve süreleri değişmektedir. El dokuma halıların yıkaması, işinde usta olan Etimesgut halı yıkama ustaları tarafından itina ve özenle yapılır. 
      Etimesgut halı yıkama ekibi yıllarını el-dokuması yün halıların yıkanmasına adamış insanlardır.

 

 

 

 

< ...

669 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkama
 Etimesgut Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkama

   Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak Ankara'nın her semtinde yerinde halı yıkama yapıyoruz. Duvardan duvara halılarınızı siz hiç yerinden oynatmayın. Etimesgut halı yıkama firmamızın yerinde halı yıkama ekibi tarafından temizlenebileceğini unutmayın. Biz uzman halı yıkama ekibimiz tarafından alacağınız temizlik hizmetinden %100 memnun kalacağınızdan eminiz.
   Etimesgut halı koltuk yıkama yerinde halı yıkama işlemi için verdiğiniz adresinize sanayii tipi vakum makinesi ve halı yıkama el makin ...

1097 kez okundu Devamı...

Etimesgut Kalite Kontrol Yapar
Etimesgut Kalite Kontrol Yapar

   Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak fabrikamızdaki servise hazırlanan halılarınızı önce kalite kontrolden geçiriyoruz. Etimesgut halı yıkama size ve kendisine olan saygısından dolayı lekesi çıkmamış olan halıyı daha fabrikadan çıkarmadan ücretsiz olarak ikinci yıkamaya alıyor. Farklı halıyıkamacı firmaların halılarınızı pis ve hatta lekelerini çıkaramadan getirdiklerini biliyoruz. Etimesgut halı yıkama asla lekesi çıkmamış halıyı size temiz diye teslim etmez. Etimesgut halı koltuk yıkama müşterileri bizden aldıkları hizmetin sonucunda asla kötü bir sonuçla karşılaşmayacaklarını çok iyi bilirler. Sizde eğer işini iyi yapmayan bir halıyıkamacı ile karşılaşmak istemiyorsanız

782 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı ve Koltuk Silme
Etimesgut Halı ve Koltuk Silme

    Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi halı ve koltuklarınızı silmenizi asla önermiyor. Çünkü zaman içersinde halı yıkama veya koltuk yıkama işlemi yaptırdığınız halı ve koltuklarınızın içi ve yüzeyi toz, kıl gibi maddelerle kirlenmiştir.Çoğu ev hanımları temizliğe önem verdikleri için sık sık halı ve koltuk yıkama yapma yerine silmeyi tercih ederler.Aslında niyetleri halı ve koltuklarını temizleyebilmektir.Fakat silme yaparak halı ve koltuklarımızdan kiri asla derinlemesine temizleyemeyiz.Çünkü ıslak bezle silinen halı ve koltuğun üst yüzeyleri temizlenir, ama üstteki kir t ...

1010 kez okundu Devamı...

Etimesgut Lekelere Acil Müdehale
Etimesgut Lekelere Acil Müdehale

  Etimesgut halı yıkama firmamızın çalışma prensipleri arasında, müşterimizin illaki işlerini yapıp para kazanmadan ziyade, müşterimize pratik leke çıkarma teknikleri hakkında bilgiler vererekte evlerinde kendilerinin leke çözümü yapabilmelerini sağlamaktır. Etimesgut halı yıkama olarak siz değerli Etimesgutlulara halı veya koltuk takımlarınıza musallat olan lekelerin temizliği hakında haber sayfalarımızda sürekli günce bilgiler bulacaksınız.
   Biz Etimesgut halıyıkama firması olarak size gerekli pratik leke çıkarma bilgilerimizi sunalım. Sizler lekelerle ilgilenmek istemezseniz, ...

1511 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Overlok Yapılır
Etimesgut Halı Yıkama Overlok Yapılır

   Etimesgut halı koltuk yıkama şirketinde hizmette overlok sınırı yok. Halılarınızın ihtiyacı olan overlok işleriniz çift iplik ve çift ilmek yöntemi ile tasarlanmış olan overlok makinemizle yapılır. Etimesgut halı yıkama firmamızın size sunduğu overlok hizmeti ile her halı yıkamacı da olmayan bu hizmetimiz garantilidir. En iyi overlok yapan halı yıkamacı dediğiniz zaman akla ilk olarak Etimesgut halı yıkama şirketi gelmektedir. bİZ Ankara da en iyi ve sağlam overlok yapan usta ile çalışıyoruz. Etimesgut halı yıkama firmamızda yapılan overlok ile halılarınıza daha sağlam basabileceksiniz.
 &n ...

1465 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halı Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama  Halı Kurutma

    Etimesgut halı yıkama olarak yağmurdan, sudan, hava durumundan, karden halı yıkama işlemlerimize asla dur demiyoruz. Firmamızın lider halı yıkama kuruluşu olması için, makinelerimizi kış aylarının çetin şartlarına göre düzenleme yaptık. Resimde gördüğünüz Etimesgut halı yıkama firmamıza ait olan halı kurutma sistemimiz ile halılarınız en kısa sürede kurutularak, evinize reslim edilmektedir.
   Etimesgut halı koltuk yıkama
şirketinde halı kurutma işlemini tamamen kapalı ort ...

1064 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halı Sıkma
 Etimesgut Halı Yıkama Halı Sıkma

   Etimesgut halı yıkama olarak, her zaman bize emanet edilen halılarınızın evvela güvenliğini sağlıyoruz. Bilindiği gibi halıların yıkanmasından sonra santrifüşlü makinelerde sıkma işlemi yapılırsa, halılarınızda yırtılmalar olmaktadır. Bu nedenle Etimesgut halı yıkama firmamız, halılarınızı resimde görmüş olduğunuz boru tipi halı sıkma makinesini kullanmaktadır.
   Etimesgut halı koltuk yıkama
şirketinde halı sıkma işlemi santrifüjlü maline ile sıkılmaz. Halı boru tipi halı sıkma makinesi ...

1018 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10