Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Halı Yıkama | Leke Çıkarma Yöntemleri
Leke Çıkarma Yöntemleri
Leke Çıkarma Yöntemleri

  Etimesgut Halı Yıkama olarak halı temizliğinde ve leke çıkarmada en sistematik temizlik seklini kullanıyoruz. Siz müşterilerimiz için lekeler ile evinizde ilgilenebilmeniz için bazı kaynaklardan derlediğimiz bilgileri sunuyoruz.   
   Halılarınızı oto yıkamacılarda ve halı toplayıcılarında bilinçsizce yıkatmayın. Çünkü halılarınız yıkanmasında hijyenik koşulların sağlanamayacağı ve iyi durulanamayacağı için temizlik asla yapılamayacaktır. 
   Halı temizliğinde karşılaştığımız sorunların başında, yerinde halı yıkama makineleri ile yıkanan halıların bir süre sonra çürüyüp kullanılamaz hale gelmesidir. Bol suyla yıkanan halıların kirleri ve tozları santrifüje edilmemesinden dolayı uzun süre kuruyamaması neticesinde dibe çöker. Halınız yüzeyden temizlenmiş gibi görülse de sıhhatli olmamakla birlikte halınızın ömrü kısalmaktadır.
  
Halınızı silkelemeyiniz ve çırparak temizlemeye çalışmayınız. Uygun periodlarda elektirikli süpürgeyle zorlamadan süpürünüz. Halınızı asla silerek temizlemeye çalışmayınız. Ev tipi makinalarla yapacağınız ara temizliklerde yıkamadan sonra durulama yapınız. 
 
Etimesgut Halı Yıkama olarak özellikle uyarıyoruz ki herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız. Halınızı güneş ışığına direk maruz bırakmayınız.Mümkünse 2-3 ayda bir yönünü değiştirin.
  
Uygun zamanlarda ara temizlik yapmanız,halınızın hiç profesyonel temizlik istemeyeceği anlamına gelmez. Normal kullanımdaki bir halı temiz bile gözükse ortalama 7-10 ay arasında profesyonel bir firma tarafından temizlenmelidir.
  
Halı yıkama ciddi bir işdir ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır.doğru teknikler kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri iyi sonuç vermez.bu yüzden firma seçerken oldukca dikkatli olmalısınız. Bir çok merdivenaltı halı yıkama yeri halılarınızı bulaşık deterjanları ile yıkayarak sağlığınızla oynamaktadır.
  
Etimesgut Halı Yıkama bütün çalışmalarında halı şampuanı olarak özel geliştirdiği solüsyonları kullanmaktadır. Bu solüsyonlar dezenfekte edici, leke çıkartıcı ve parfümleyici özellikler taşımaktadır. 
 
Etimesgut Halı Yıkama firmamızın inernet ortamından yaptığı araştırmalar neticesinde leke çıkarma konusunda aşağıdaki bilgileri elde etmiştir.

» Alkollü içki: Şampuanlayın durulayın,çıkmazsa beyaz ispirtoyla tekrar siliniz
» Ayakkabı boyası: Tinerle siliniz.Çıkmazsa beyaz ispirtoyla silip durulayınız
» Çay,kahve lekesi: Şampuanla siliniz.Çıkmazsa %15 amonyaklı su ile siliniz
» Çikolata lekesi:Suya %5 amonyak ilave edip siliniz.Şampuanla silip durulayınız
» Çiklet lekesi: Kazıdıktan sonra perkloretilen veya tinerle tamponlayıp siliniz
» Çimen lekesi: Beyaz ispirtoyla siliniz.
» İlaç lekesi: Perkloretilenle siliniz.Çıkmazsa % 10 amonyaklı su ile siliniz
» Küf lekesi: % 5-10 amonyaklı su ile siliniz 
» Meyve lekesi: Ilık su ile siliniz
» Mum lekesi: Kazıdıktan sonra perkloretilenle siliniz
» Mürekkep: Lekeyi kurutmadan tamponlayınız.Saf limon suyuyla siliniz
» Parfüm lekesi: Beyaz ispirtoyla siliniz
» Süt, yoğurt: Şampuanla siliniz.Çıkmazsa beyaz ispirtoyla siliniz
» Şarap lekesi: % 50 su-sirke karışımıyla siliniz
» Tırnak cilası: Asetonla siliniz
» Tükenmez: Perkloetilenle siliniz
» Yumurta lekesi: % 5 amonyaklı su ile silip durulayınız.

Bu Bilgiler bir kaynaktan alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etimesgut halı yıkama , Etimesgut Halı Yıkama , etimesgut hali yikama , etimesgut halıyıkama , Etimesgut halıyıkamacı , ETİMESGUT HALI YIKAMA , HALI YIKAMA ETİMESGUT , halı yıkama etimesgut