Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Halı Yıkama Hakkımızda
Hakkımızda

     Etimesgut halı yıkama baba mirası olan altın bileziktir bizde. Bütün yünler kirmanla eğrilirdi önce ve ustanın ellerinde incecik sicim olurdu adeta. Halı dokuma ipi idi onlar saf koyun yada keçi yününden. Kök boyası kazanlarla kaynatılır iplikler boyanırdı. Allı yeşilli iplikler ikinci bahar yaşarlardı taze boyalarla buluştuğunda. Hana diye tabir ettiğimiz halı dokuma tezgahları vardı. Hanalara ipler dizilirdi sırası üstüne renk renk ve birbirine dolaştırılmadan. Halı dokuma hele el dokuması halı yapabilmek çoook uğraş isteyen bir işti. Hele birde anaların ev işleri yemek işleri vardı hiç aksatılmadan yapılması gereken. Annelerimiz, ablalarımız gün boyu koşuşturmanın için de halıya verecekleri motifleri düşünürlerdi yorgun dimağlarında. Birbirilerine anlatırlardı o motifleri heyecanla , gerçekmiş gibi ve o motifler hepsi birilerinin ya hayatının temsili idi yada birilerinin halı üzerine dokunmuş hayalleridi sanki. O motiflerin içine bizleride koymuşlardı belki bir çocuk evlat olarak, anaların kıyamadığı hep bağrına bastığı. Halı dokuma işi biter, fazla ipler kesilir ve halı yıkama işi ılık suyla yapılır ki daha halı üzerindeki gün yüzü görmemiş hayaller boya gibi akıp gitmesin diye. Gitmesinde o hayaller boya gibi ömre bedel kalsın halı motifinde.Evet bizim halı yıkama mazimiz çocukluğumuza dayanmaktadır.
  Bizler hangi halının nasıl bir yıkama şekli sonucunda ne hale geleceğini öğrenerek büyüdük. Şimdi
Etimesgut halı yıkama Şirketi olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin sahip olduğu el emeği göz nuru her türlü halılarınızın yıkama ve overlok hizmetleri için biz her zaman çağrı atmanızı bekliyoruz.. Lütfen gönlünüzde tahta sahip baba yadigarı halılarınızı kime nasıl teslim ettiğinize dikkat ediniz. Çünkü o halılar kolay kolay bir daha ele geçmiyor.
     Etimesgut halı yıkama firmamız siz değerli Etimesgutlulara hizmet etmekten gurur duyar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etimesgut halı yıkama , etimesgut hali yikama , etimesgut halıyıkama , Etimesgut halıyıkamacı , ETİMESGUT HALI YIKAMA , HALI YIKAMA ETİMESGUT , halı yıkama etimesgut , halı yıkama etimesgut