Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Halı Yıkama | Etimesgut Halı Çırpma

Etimesgut Halı Çırpma

Etimesgut Halı ÇırpmaEtimesgut halı yıkama şirketi olarak: şunu çok iyi biliyoruzki en iyi halı yıkama şekline giden ilk yol halı çırpma diye tabir ettiğimiz halının tozunu alma işlemidir. Halı yıkama yapan firmanın mutlaka resimde ki halı çırpma makinemiz gibi bir makinesi olmalıdır. Bu makine 6 yıl önce ilk yapıldığında biz kullanmak için aldığımız da; çevremizde ki bazı halı yıkamacılar bizimle alay etti. Neymişte halı yıkama işlemi için bu kadar masraf etmeye gerek yokmuş. Değerli müşterilerimiz hala aynı zihniyeti taşıyan bu firmalar hala çalışıyorlar ve malesef hala halkımızın halılarında sürekli gizli çürük oluşturuyorlar. Çünkü halılarınız halı çırpma yapmadan yıkama yapılırsa; halının içindeki tozlar çamur olarak dokuma ilmeklerin arasına çamur olarak yerleşir ve halınızın zamanla gizli çürük oluşturmasına sebep olur.
Evet etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar otomatik halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Çağ dışı yöntemlerle halı yıkama yapan oto yıkamacılara dikkat edin çünkü toplayıcı ve oto yıkamacı olan halı yıkamacılarda halı çırpma makinesi bulunmaz.
Etimesgut Halı Koltuk Yıkama Halı Nasıl Çırpılır ?
Etimesgut halı yıkama şirketi halılarınızı fabrikaya getirgiği zaman ilk müdehale olarak halı çırpma işleminden başlar. Halılarınızın içinde yuvalanmış olan kıl toz gibi tamamen insan sağlığına zarar veren maddelerin halınızdan uzaklaşması için en etkili yöntem halı çırpma makinesi ile halınızın tozunu almaktır. Halı tozu alınmadan yıkama yapılırsa içindeki tozlar dışarı kesinlikle atılamaz. Etimesgut halı yıkama şirketi halınızın içindeki artık maddelerin halınızı zaman içinde çürüteceğini bildiği için halı çırpma yapmadan halınızı yıkama yapmaz. Etimesguttaki halı koltuk yıkama firmamız bu çalışma prensibinden dolayı herkesin güven ve takdirini kazanmıştır.
Yukarı Çık
Yukarı Çık