Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Koltuk Yıkama Etimesgut Halı ve Koltuk Yıkama

Etimesgut Koltuk Yıkama

Etimesgut Koltuk  Yıkama

Koltuk yıkama ve kanepe yıkama usta işidir! Değerli müşterimiz sizde bilirsiniz ki evimizin sürekli hijyenik yaşam koşulları içinde olması gerekmektedir. Evimizde sık sık halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür işleri kesinlikle işin ehli firmalara vermek gerekmektedir. Evet etimesgut halı yıkama olarak ekibimize ve ekipmanlarımıza kesinlikle güveniyoruz. şirketimiz fabrika sahamızda halı yıkama, perde yıkama ve yorgan battaniye yıkama hizmetleri haricinde, koltuk ve kanepe yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Etimesgut Halı Yıkama bilgi merkezimize bir çağrı bırakın sizi arayan ekibimize koltuk yıkama işlemi için adresinizi yazdırın, gerisini bize bırakın. Koltuk yıkama işleminde dikkat edilecek 2 husus vardır. Bu hususlara dikkat edilerek koltuk yıkama yapılırsa eşyalarınızın hem temiz etek uzun ömürlü kalması sağlanmış olur. Genelde koltuk takımlarımız farklı renk, kumaş ve desenlere sahiptir.
Etimesgut halı yıkama firmamızdan koltuk yıkama hizmeti isteyen müşterilerimizden takımlarının rengi ve kumaş özelliği ( deri, nubuk, süet, tay tüyü, keten, kadife, basma Kumaş vs) öğrenilir. Bu bilgiler ışığında koltuk yıkama yapacak ustamız gerekli deterjanları hazırlar, istenilen gün ve saatte koltuk yıkama yapacağı ev veya işyerine gider .. Ustamız koltuk yıkama yapacağı adrese sanayi tipi koltuk yıkama makinesi ve parkelerinizi korumak için 10 metrekare ebatında yere sermelik naylon götürür. Koltuk ve kanepe yıkama işlemini aceleye getirmeden özen ve itina ile tamamlar. Koltuk yıkama işleminde en önemli şeylerden biri de; Koltuk süngerinin içinin dahi temizlenmesi ve dezenfekte edilmesidir. Ev hanımlarının yaptığı silme işlemi ile sadece üst kumaşı temizlenir ve asıl mikrop ve lekelerin süngerde yuvalanmasına sebep olur. Koltuk yıkama işlemi de tam bunun için vardır. Sanayi tipi olmayan, evlerde ki halı yıkama vakum makineleri koltuk içindeki süngerlerin içini çekecek güce sahip olmadığından hiçbir zaman istenilen sonucu veremez.
LÜTFEN DİKKAT: Koltuk yıkama işlemi, koltuk takımınızın rengine ve kumaş özelliğine uygun şampuanla yapılmazsa:
- Koltuk takımınızın rengi bozulabilir.
- Koltuk takımınızın kumaşı incelir.
Evet etimesgut halı yıkama şimdiye kadar hiçbir müşterisinin koltuk takımına zarar vermeden koltuk yıkama hizmeti sunmuştur.

Yukar k
Yukar k