Şirketimiz etimesgut halı yıkama olarak halılarınızı evinizden ücretsiz servis aracımız ile alıyoruz. Fabrikamızda her ailenin halısını ayırarak sırası ile halı çırpma makinemize veriyor ve halılarınızın tozunun alınması işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Toz alma işlemi tamamlanan halılarınız sırası ile otomatik bantlı halı yıkama makinemizde ustalarımız nezaretinde, hem alttan hem üstten olmak üzere yıkamaya alınıyor. Halı yıkama makinesinde görevli olan ustamız, halı üzerinde ki lekelerin çıkarılması hakkında gerekli gözetlemeyi yapar ve çıkmayan lekelere anında müdehale ederek, lekeleri temizler.
Otomatik bantlı halı yıkama makinemizden çıkan halılarınız halı sıkma makinemizde sıkılarak %95 oranında kurutulur. Etimesgut halı yıkama firmamızda, halıda kalan %5 oranında ki nemin tamamen halıdan uzaklaştırılması ve %100 kurumanın sağlanması için, halılarınız kurutma odalarımızda ki askılarımıza asarak havalandırılır.
Bu şekilde etimesgut halı yıkama firmamızda, tamamen kurumuş olan halılarınız son kontrolleri yapıldıktan sonra, gerekirse ücretsiz olarak ikinci yıkamaya alınır. Temizliği hijyenik olarak sağlanan halılarınız halı fırçalama işlemine alınır. Halı fırçalama işleminde halıların diplerine çökmüş kılların alınması ve vakum ile çektirilerek tamamen yabancı maddelerden ve sabun artıklarından kurtarılmış olur. 
Etimesgut halı yıkama firmamızda parfümleme ve poşetleme işleminden geçen halılarınız ücresiz servis imkanımız ile adresinze teslim edilir.
Sizde Ankarada yaşıyor ve halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, inşaat sonrası ev ve bina temizliği, yerinde halı yıkama hizmetleri almak istiyorsanız hemen 0 312 226 02 72 veya 0 312 270 90 91 nolu müşteri hizmetleri numaralarımızı arayabilir, anında siparişlerinizi verebilirsniz. 
Etimesgut halı yıkama olarak Ankarada yaşayan bütün insanların halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama ve kurutemizleme, inşaat sonrası ev ve bina temizliği hizmetlerini garantili ve hijyenik olarak biz sunuyoruz. Ankaramız da yaşayan Türk, İngiliz, Fransız, Alman, Amarikalı, Arap, Kürt kısaca Dünya devletlerinden gelmiş olan bütün insanlara eşit olarak hizmet vermekteyiz. Biz globalleşme yolunda ki ülkemizde önemli adımlar atan atılımcı ve kurumsal bir firmayız.