Etimesgut halı yıkama olarak yağmurdan, sudan, hava durumundan, karden halı yıkama işlemlerimize asla dur demiyoruz. Firmamızın lider halı yıkama kuruluşu olması için, makinelerimizi kış aylarının çetin şartlarına göre düzenleme yaptık. Resimde gördüğünüz Etimesgut halı yıkama firmamıza ait olan halı kurutma sistemimiz ile halılarınız en kısa sürede kurutularak, evinize reslim edilmektedir.
Etimesgut halı koltuk yıkama şirketinde halı kurutma işlemini tamamen kapalı ortamda ve solyangoz hava üflemeli sistem ile yapıyoruz.Halılarınız güzelce yıkandıktan sonra sıkılır ve kapalı ortamda tamamen kurutulmak üzere üflemeli alanımıız olan halı kurutma bölümümüzde askılanır.Yaklaşık iki gün içinde halılarınız içinde hiç su nemi dahi kalmayacak şekilde kurutulur. Evet etimesgut halı yıkama firmamızda halınız asla nemli teslim edilmez, çünkü nemli halılar çok kısa sürede koku yapar ve küflenir. Bunu engellemenin en iyi yolunu Etimesgut halı yıkama şirketi fanlı kurutma sistemi ile başarmıştır.
Etimesgutta halı yıkama Etimesgut dendiğinde akla ilk gelen etimesgut halı yıkama firmamız olduğundan, müşterilerimiz firmamızı temizlik ve hızlı kurutma konularında rahatlıkla arkadaşlarına ve dostlarına tavsiye edebiliyorlar.