Mikroplardan arındırılmış bir hayat dileriz herkese... 
Değerli Etimesgutlular etimesgut halı yıkama firmamızda antibakteriyel temizlik hizmeti verilmektedir. Firmamız Etimesgut halı yıkamacı firmaları arasında lider halı yıkamacı firma olarak hep ön sıralarda yer almaktadır. Bunun tek sebebi halılarınızı dezenfekte ederek, mayt, bakteri ve mikroplardan arındırmamız olacaktır.
Bilindiği gibi gözle göremediğimiz mikro organizmaların hayatımızda ki kötü etkileri sayılamayacak kadar fazla. Bilim adamlarının sözlerine ve temizlik konusunda ki hassasiyetlerine baktığımız zaman, Etimesgutda halı yıkama olarak antibakteriyel temizliğin en iyi hizmet olacağı inancındayız. Bazı halı yıkama fabrikalarının pek önemsemediği halıların dezenfekte edilmesini, biz yeterince önemsiyor ve tartışmasız her halınızı mutlaka antibakteriyel olarak temizliyoruz.
Etimesgut halı yıkama firmanız olarak, sizlerin değerli yaşamınıza katkı sağlayan özel eşyalarınızın gerçek temizliği ve hijyenik olabilmasinin bizim elimizden geçmesi ile olabileceğine garanti veriyoruz. Evet etimesgut halı yıkama her hizmetinde mikbiyolojik varlıklarının yokedilmesini sağlar. Hijyenik bir yaşam etimesgut halı yıkamanın sihirli dokunuşu ile başlar.