Biz millet olarak ve ülkemizin coğrafi konumu itibari ile denizle pek bir içli dışlıyızdır. Hatta denizden babam çıksa yeriz diyede deyimimiz vardır. şimdi kış geldi, denizlerin bereketide arttı.Dolayısıyla kış mevsiminde balık tüketiminin artması nedeni ile evlerden balık kokuları gelmeye başladı. Ama etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Mutfağınızda balık pişirirken aspratörünüzün çalışıyor olmasına dikkat edin. Çünki balık kokusu evinizde ki halı, koltuk ve perdeleinize sinebibilir. 
Evet etimesgut halı yıkama firmamız, perde, halı ve koltuk takımlarınıza sinen balık kokularının giderilmesini sağlamaktadır. Firmamız balık kokularının yokedilmesi için kullandığı özel solüsyonumuz ile, halı, perde ve koltuklarınızda ki balık kokularını gidermektedir.
Etimesgut halı yıkama olarak, verdiğimiz leke çıkarma ve koku giderme hizmetlerimiz garantili olup, firmamızın kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmektedir. Etimesgut halı yıkama sizlerin kaliteli yaşam alanlarınızın ferahlığını sağlar.