Etimesgut halı yıkama şirketi halılarınızı fabrikaya getirgiği zaman ilk müdehale olarak halı çırpma işleminden başlar. Halılarınızın içinde yuvalanmış olan kıl toz gibi tamamen insan sağlığına zarar veren maddelerin halınızdan uzaklaşması için en etkili yöntem halı çırpma makinesi ile halınızı n tozunu almaktır. Halı tozu alınmadan yıkama yapılırsa içindeki tozlar dışarı kesinlikle atılamaz. Bunu yapabilmenin tek ve en etkili yolu halı çırpma makinesi kullanmaktan geçmektedir. Evet etimesgut halı yıkama şirketimiz halınızın içindeki artık maddelerin halınızı zaman içinde çürüteceğini bildiği için halı çırpma yapmadan halınızı yıkama yapmaz. Etimesgut  halı yıkama firmamız bu çalışma prensibinden dolayı herkesin güven ve takdirini kazanmıştır.
Etimesgut  halı yıkama siz değerli müşterilerinin kaliteli yaşam standartlarınızı temizler. Firmamızda bütün hizmetlerimiz garantilidir.
Etimesgut halı yıkama olarak Ankara ve Etimesgutda her bölge için ücretsiz servis aracımız mevcuttur. Firmamız hizmet sahasının genişliği hakkında, asla sorun yaşamaksızın yıl boyunca binlerce müşterimize hizmet vermektedir. Etimesgut halı yıkamacıları arasında ki firmamızın yeri herzaman alfa halı yıkama hizmeti ile lider kuruluş olan etimesgut halı yıkama firmamız olmuştur.