Koltuk takımı yıkama kavramı aslında son 6 yıl öncesine kadar yoktu. Eve gelen temizlikçi bayanların veya ev hanımlarının, evin koltuk takımını silmeleri ile olurdu koltukların tüm temizliği. Evet etimesgut halı yıkama firmamız gibi önde gelen bazı firmaların ve teknolojik gelişime ışık tutan yenilikçi şahsiyetlerin sayesinde, endüstriyel koltuk yıkama makinesi icadedilerek koltuk yıkama işlemi yapılabildi.
Etimesgut halı yıkama olarak koltuk takımlarınızı ve kadife koltuk takımı yıkama işlemlerini, tamamen hijyenik ve garantili olarak biz sunuyoruz. Firmamız koltuk yıkama ekibi evinize gelmeden önce, sizden kadife koltuk takımınız hakkında ayrıntılı bilgi alırlar. Bu bilgiler kadife koltuk takımınızın rengi, en son ne zaman koltuk  yıkama yapıldığı, kumaş özellikleri ve leke düzeyi hakkındadır. Etimesgut koltuk yıkama ekibimizin bu bilgileri almasının en önemli sebebi, kadife koltuklarınızın yıkanmasında kullanılacak şampuanın; temizleyiciliği, dezenfekte ediciliği ve yumuşatıcılığını sağlayan özel solüsyonun hazırlanması için gereklidir.
Etimesgut halı yıkama şirketimizin, koltuk yıkamada uzman ekibi sayesinde kadife koltuk takımlarının hijyenik olarak temizlenir. Çoğu koltuk yıkama siparşi iseyen ev hanımlarımız bize aslında koltuklarının temiz olduğunu ama dezenfekte edilmesi gerektiği için koltuk yıkama yaptırdıklarını belirtmektedirler. Ama etimesgut koltuk yıkama ekibimizn yıkama işleminden sonra, koltuk akınlarından çıkan siyah ve kir dolu suyu gördüklerinde asıl gerçeği daha iyi anlıyorlar. şunu unutmayalım ki; hiç bir ev hanımı profesyonel koltuk yıkama hizmeti almadığı takdirde koltuk takımlarını temizleme şansı yoktur. Çünki bütün koltuk takımlarının temizliği için gerekli olan en iyi makine, en iyi şampuan ve bilinçli-tecrübeli bir usta şimdilik sadece Etimesgut halı yıkama firmamızda var.