Etimesgut Halı Yıkama sunar.Geleneksel halı yıkama işlemi ülkemizde el ve yün halı dokuma yapılan Taşpınar, Keçikale, Kula, Demirci, Milas, Hereke v.b. bölgelerinde bundan yıllar önce başlamıştır. Zaman içinde  büyük şehirlerde de halı yıkamaya ihtiyaç olunca; makine halılarının da yıkanmasına uyarlanarak çok başarılı sonuçlar elde edilen bir halı yıkama tekniği haline gelmiştir.
Geleneksel yöntemle halı yıkama, halıların tozu alındıktan sonra fırça  makinası ve gelberi denilen, paslanmaz çelikten imal edilmiş, uzunca bir sapı olan halı yıkama ustası tarafından beden gücüyle kullanılan meç makinesiyle yapılır. Halı durulama da halının altında ve üstünde biriken fırçalama ile yüzeye çıkartılmış kir ve lekelerin su ile birlikte ötelenmesini yapan bir makinedir. Halı yıkama yapan firmanın bünyesinde, iyi halı yıkama ustası barındırması suretiyle tereddüt etmeden tercih nedeni oluşturabilirsiniz. İyi bir halı yıkama ustası el emeği ile oymalı ahşap bir masa yapan marangoz gibi halı yıkar. Etimesgut Halı Yıkama olarak işimizin ustasıyız, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Etimesgutda halı yıkama firması ararken halı yıkama Etimesgut denince ilk akla gelen Etimesgutda halı yıkama hizmeti sunan olan etimesgut halı yıkama firmamızdır.